گروه بازرگانی پیروز تجارت ایرانیان(سهامی خاص) از آغاز تأسیس، منشور حرفه ای و خط مشی خود را مبنی بر ارائه بهترین خدمات ، مطابق با نیازهای مشتریان در سطح بین الملل بنا نهاده است و با پیشینه ای طولانی و جذب و بکارگیری نیروی انسانی با تحصیلات مرتبط، مجرب و کارآمد سعی در تحقق این مهم داشته است. این مجموعه با سابقه درخشان در امور  1-مشاوره، 2-امور ارزی، 3-واردات و صادرات و 4- حمل و نقل در حوزه بین الملل با بكارگیری كادر متخصص و با تجربه، آماده ارائه كلیه خدمات بازرگانی امن و پایدار می باشد .

ما همواره تلاش نموده ایم تا با استفاده از تجارب به دست آمده درک درستی از جایگاه حیاتی خدمات ارائه شده خود در زنجیره بازرگانی و معاملات به مشتریان مان بدهیم. این مجموعه نهایت تلاش خود را به کار می برد تا بازرگانان و تجار داخلی و بین المللی،  به معنی واقعی کلمه ما را به عنوان “شریک و مشاور استراتژیک” خود تلقی نموده و ما را در پیمودن مسیر ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت همراهی نمایند.

اولویت ما همواره ارائه خدماتی با کمیت و کیفیت بالا در زمینه تجارت جهانی و خدمات بازرگانی بوده تا با رعایت موازین قانونی و همچنین ارائه مناسب ­ترین راهکار ها در جهت حفظ منافع شرکای تجاری، قدردان مشتریان وشرکای تجاری خود در اقصی نقاط جهان بوده و با ایجاد سهولت در امور برای ایشان، همگی را در مسیر پیشرفت با خود همراه کرده  و گام هایی استوار و ارزشمندی را برداشته باشیم.